У легкій промисловості Івано-Франківщини приріст обсягів продукції – БУРШТИН СЬОГОДНІ

У легкій промисловості Івано-Франківщини приріст обсягів продукції

У неділю своє професійне свято відзначатимуть працівники легкої промисловості.

Пише ФРАНИК СЬОГОДНІ.

Ця галузь на Прикарпатті представлена підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, хутра, шкіри та виробів з них. Місцеві виробники випускають широкий асортимент споживчих товарів: килими та килимові вироби, постільну білизну, жіночий, чоловічий, робочий одяг, предмети одягу, аксесуари, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, чохли для автомобілів та інше.

За інформацією головного управління статистики в області, працівники цієї галузі протягом останніх років забезпечують значну частку у виробництві окремих видів промислової продукції України, зокрема 64–94% головних уборів з фетру хутряного та вовняно-хутряного, предметів одягу, аксесуарів до одягу з хутра, 21–39% – килимів та килимових виробів, шкіри з цілих шкур великої рогатої худоби, 6–10% – пальт, півпальт, плащів, білизни постільної.

У 2017 році на підприємствах галузі склалася позитивна динаміка виробництва. За підсумками січня-квітня поточного року досягнуто приросту обсягів продукції проти відповідного періоду торік на 2,8 %, у тому числі у текстильному виробництві – на 15%, у виробництві шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 18,2%. За цей період реалізовано продукції легкої промисловості на 138,4 млн грн, або 2,3% загальнодержавного обсягу, включаючи за межі України – на 80,8 млн грн (3%).

Підприємствами галузі за минулий рік було освоєно 20,6 млн грн капітальних інвестицій. Іноземними інвесторами у легку промисловість області на кінець 2016 року спрямовано 12,2 млн дол США акціонерного капіталу, з яких 99,4% – вкладено нерезидентами Німеччини, Румунії, Швеції.

Середньооблікова кількість штатних працівників, зайнятих у галузі, склала 1,9 тис. осіб, або 4,4% від загальної чисельності працюючих у промисловості області.

Серед найбільших підприємств легкої промисловості Івано-Франківщини – товариства з обмеженою відповідальністю «Таркетт Вінісін», «Тенмарк», «Профітис», «MPV-Юкрейн», «Світ шкіри», акціонерні товариства ВТШП «Галичина», «Хутрофірма «Тисмениця», «Коломийська швейна фабрика», «Шкіряник», «Тикаферлюкс», «Тисінвест», «Швейна фабрика «Довіра», «Спецодяг», «Тисхутролюкс», дочірне підприємство «Пантера» підприємства В.Шулінскаса.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

ДЖЕРЕЛО: ФРАНИК СЬОГОДНІ.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*